ARGO Online (PC) - okladka

ARGO Online (PC)

Premiera:
21 kwietnia 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
MMO
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis ARGO Online (PC)
keragon @ 14:27 22.03.2011
"keragon"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Darmowe MMO z mikropłatnościami pozwalające zwiedzić ogromny świat fantastyczno - steampukowy wraz z setkami innych graczy.

Akcja gry dzieje się w XXIII wieku, po zakończeniu IV Wojny Światowej, która zniszczyła Ziemię prawie do cna. Po wszelkich zmianach tektonicznych i gospodarczych, na powierzchnie wyszły dwie odmienne rasy jednocześnie rozwijając dwie konkurujące ze sobą cywilizacje. Pierwsza z nich uważa iż kluczem do świetlanej przyszłości jest rozwój technologiczny, poczynając oczywiście od zera. Druga wręcz przeciwnie, dąży do zjednoczenia z naturą, uważając to jako jedyny sposób na niedopuszczenie do ponownej apokalipsy.

Produkcja reklamuje się innowacyjnymi, wciągającymi misjami gdzie, w przeciwieństwie do reszty MMO, nie spędzamy godzin na mozolnym "expieniu". Kolejną innowacją jest przedstawienie różnorodności światów obu ras, dążący do rozwoju Nobilan to typowo steampunk'owy klimat, podczas gdy Floressian to stricte klimat fantasy. Obie rasy posiadają własne osiem klas postaci, osobne uzbrojenie, języki, mounty i krainy. Dodatkowo bohaterowie korzystają z tak zwanych "Earthdium", które zapewnia im nadludzkie możliwości.

ARGO Online polega na zręcznościowym systemie walki oraz oferuje ogromną ilość różnorodnych misji. W grze nie zabrakło popularnego dla tego typu gier, trybu PvP, w którym może wziąć udział do kilkuset graczy. Prócz typowej "rzezi" dostępny jest również tryb Capture the Flag, bardziej znany z FPS'ów.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
Screeny i filmy z ARGO Online (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?