WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger (PC) - okladka

WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger (PC)

Premiera:
11 kwietnia 2008
Premiera PL:
sierpień 2008
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (7)Ukończone (0)Kupię (5)

Opis WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger to kolejna, po T-72 Bałkany w ogniu symulacja czołgu, przy tworzeniu której brali udział programiści i projektanci studia IDDK.

Akcja gry przenosi nas w czasy II Wojny Światowej, kiedy to Sowieci po zwycięskiej bitwie pod Kurskiem ruszyli na Berlin, za cofającymi się wojskami niemieckimi.

Gra oferuje kampanie rosyjską i niemiecką. W grze będzie nam dane wziąść udział w jednej z ważniejszych ofensyw sowieckich tego okresu - operacji Bagration, rozpoczętej w 1944 roku na Białorusi. Możemy wcielić się w dowódcę rosyjskiego T-34, bądź też niemieckiego Tygrysa. Kampanie, w których bierzemy udział, podzielone są na szereg misji. Walki toczą się w realistycznych lokacjach - białoruskie krajobrazy zostały wymodelowane na podstawie wielkiej ilości zdjęć i map tych rejonów z początku XX wieku.

Przy tworzeniu modeli fizyki i zachowania się czołgów, korzystano z najbardziej szczegółowych dokumentacji technicznych. Dzięki nim powstał realistyczny model pojazdów bojowych jak również ich uzbrojenia. Również otoczenia cechują się sporym poziomem interakcji i realizmu, czołgi oraz inne obiekty mogą być trafione pociskiem lub staranowane, prezentując następnie różny poziom zniszczeń. Do stworzenia zapierających dech w piersiach efektów graficznych, m.in. dynamicznego cieniowania czy bump mappingu oraz szczegółowego wymodelowania jednostek i otoczeń, wykorzystano silnik Napalm, użyty m.in. w grze Whirlwind of Vietnam. Dzięki nowym technologiom zastosowanym w WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger, udało się uzyskać mapy o wielkości do 40 kilometrów kwadratowych.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
PEGI: Od 16 lat
Screeny i filmy z WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrólikson1989   @   11:36, 02.12.2009
Moim zdaniem , gra jest dobrze zrobiona chociaż ma małe minusy .
Ogólnie mi się podoba ;0
0 kudostomcat1   @   00:49, 19.12.2010
Witam gdzie można kupić tą gierkę - proszę pomóżcie