Airborne Troops (PC) - okladka

Airborne Troops (PC)

Premiera:
22 października 2004
Premiera PL:
30 kwietnia 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (2)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Airborne Troops (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 0min

+ czaswięcej

Powodzenie D-Day jest w twoich rękach!

Do dnia inwazji aliantów na Francję pozostało 48 godzin. Naczelne dowództwo wysyła grupę komandosów z misją przygotowania pola pod działania armii. Jej samolot zostaje jednak zestrzelony, a powodzenie D-Day spoczywa w twoich rękach! Airborne Troops opowiada o prawdziwych wydarzeniach, a jej autorzy oparli się na licznych materiałach archiwalnych, dzięki czemu tytuł wiernie odtwarza realia II Wojny Światowej.

Airborne Troops to wciągająca gra akcji z elementami przygodowymi, w której przyjmiesz rolę komandosa rzuconego za linie wroga w najgorętszym momencie II wojny światowej. Ukazana z perspektywy trzeciej osoby akcja i prawdziwe bronie spowodują, że jeszcze bardziej poczujesz intensywność skomplikowanych misji komandosów.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny i filmy z Airborne Troops (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMateo6166   @   19:09, 06.03.2010
Gra jest prosta jak drut przeciwnicy są głusi(wystarczy kilka przewrotów zeby wbic im nóż w plecy a oni nic nie słyszą) z widokiem nie jest lepiej mimo to grę polecam ocena 7 na 10 ponieważ nie jest zaskakująca
0 kudosechnaton10   @   21:56, 08.05.2010
Mi ten szajs nawet wejść nie chciał, zresztą nie tylko mnie, połowie szkoły (mówię o prywatnych komputerach domowych uczniów) nie chciało wejść Smutny
0 kudosremik1976   @   14:52, 28.05.2011
Koszmarna gra, jedna z niewielu do której musiałem się zmusić, żeby ją ukończyć. Absolutnie nie czuć w niej klimatu wojny, do tego nasi wrogowie w grze są tak głupi, że nie trzeba się wysilać, żeby ich wszystkich pozabijać nożem. W jednej misji nawet rozpoczęła się gra w której stoję metr przed dwoma Niemcami, a oni mnie nie zauważają. Pomimo, że zabija się ich łatwo to na dłuższą metę nie da ich się pozbyć całkowicie, bo się cały czas bezsensownie respawnują. Graficznie znośna i w zasadzie to jest jedyny plus tej gry wśród setek minusów. Nie polecam tej gry, ale wybór oczywiście należy do Was.