PlanetSide Arena (PC) - okladka

PlanetSide Arena (PC)

Premiera:
2019
Premiera PL:
2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis PlanetSide Arena (PC)
Materdea @ 11:49 14.12.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

PlanetSide Arena to nowa produkcja studia Daybreak Games, które odpowiedzialne jest za uniwersum science-fiction ukazane w serii PlanetSide. Arena z kolei to spin-off głównej "dwójki", łączącej w sobie elementy klasycznego FPS-a z mechanizmami działającymi w tytułach typu MMO.

Rozgrykwa w PlanetSide Arena skupia się na nowym gatunku - battle royal. W grze mamy trzy główne tryby - Massive Clash - starcia PvP dla dwóch grup po 500 graczy (łącznie na mapie ma przebywać w jednym czasie tysiąc osób) - Solo i Team Battle Royale, czyli klasyczne rozwiązanie znane z innych, podobnych Arenie tytułów z tego gatunki, gdzie naprzeciwko siebie staje 100 graczy i wygrywa osoba, która jako jedyna pozostanie przy życiu. Twórcy mają w planach także wprowadzenie innych wariantów zabawy, takich jak Capture the Flag, Team Deathmatch, Search and Destroy czy Global Conquest - informacje będą ujawniane przy okazji kolejnych sezonów.

Rozgrywka w PlanetSide Arena pozwala wybrać jedną z trzech klas: Assault, Engineer lub Medic. Każdą z nich wyposażono w plecak odrzutowy, osobisty pojazd i unikatowe zdolności, które można ulepszać w trakcie gry - zarówno aktywne jak i pasywne.

Wymagania: Twórcy gry PlanetSide Arena ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny i filmy z PlanetSide Arena (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?