Total War Saga: Thrones of Britannia (PC) - okladka

Total War Saga: Thrones of Britannia (PC)

Premiera:
03 maja 2018
Premiera PL:
03 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Total War Saga: Thrones of Britannia (PC)
Dirian @ 11:15 12.12.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Total War Saga: Thrones of Britannia to pierwszy z kilku zapowiedzianych spin-offów cyklu Total War od studia Creative Assembly.

Odsłony te opowiadają o pewnych interesujących wydarzeniach historycznych, które nie są jednak na tyle obszerne, by stworzyć z nich pełnoprawną odsłonę serii.

Akcja Total War Saga: Thrones of Britannia ma miejsce w 878 roku naszej ery. Mowa tu o czasach, gdy angielski król Alfred Wielki powstrzymał nawałnicę wikingów, atakujących Brytanię. Na ziemiach brytyjskich zapanował chwilowy spokój, chociaż królowie Anglii, Szkocji, Irlandii i Walii czują nadchodzące zmiany i chcą wykorzystać swoją okazję do objęcia panowania nad wyspami. A to zwiastuje kolejną wojnę. Zadaniem gracza jest przejęcie dowodzenia nad jedną z tych frakcji i doprowadzenie jej na szczyt.

Rozgrywka nie odbiega od poprzednich odsłon części. Otrzymujemy więc połączenie turowej strategii z bitwami toczonymi w czasie rzeczywistym.

Wymagania: Twórcy gry Total War Saga: Thrones of Britannia ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny i filmy z Total War Saga: Thrones of Britannia (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?