Batman: The Telltale Series - The Enemy Within (PC) - okladka

Batman: The Telltale Series - The Enemy Within (PC)

Premiera:
08 grudnia 2017
Premiera PL:
08 sierpnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Batman: The Telltale Series - The Enemy Within (PC)
Kawira @ 12:02 17.08.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Batman: The Telltale Series - The Enemy Within to kontynuacja przygodówki opowiadającej o losach Bruce'a Wayne'a. Za projektem stoi studio Telltale Games specjalizujące się w tego typu produkcjach i mające na swoim koncie takie tytuły, jak The Walking Dead czy Back to the Future.

Tym razem Gotham zagraża Człowiek Zagadka, lecz jest to tylko przedsmak prawdziwego kryzysu. Po piętach Batmana depcze także Joker oraz agent federalny. Nawet w życiu prywatnym bohater boryka się z intrygami staczając się coraz głębiej w ciemność swej duszy.

Tradycyjnie, grę podzielono na 5 epizodów, a każdy najeżono trudnymi wyborami z konsekwencjami mającymi wpływ na dalszą historię. Nie zabrakło również efektownych sekwencji QTE pojawiających się we wszystkich produkcjach Telltale Games.

Głosu Batmanowi ponownie udzielił Troy Baker znany między innymi za sprawą Uncharted 4. Podobnie jak Minecraft: Story Mode streamerzy mają możliwość uruchomienia głosowania wśród widzów nad następnym posunięciem postaci.

Wymagania: Twórcy gry Batman: The Telltale Series - The Enemy Within ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny i filmy z Batman: The Telltale Series - The Enemy Within (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?