Lost Sphear (PC) - okladka

Lost Sphear (PC)

Premiera:
23 stycznia 2018
Premiera PL:
23 stycznia 2018
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Lost Sphear (PC)
Kawira @ 12:13 31.05.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Lost Sphear to gra jRPG sięgająca do korzeni gatunku. Za projekt odpowiada studio Tokyo RPG Factory mające na swoim koncie I Am Setsuna.

Fabuła kręci się wokół chłopca o imieniu Kanata żyjącego w małym, niewiele znaczącym miasteczku. Pewnego dnia jego miejscowość po prostu znika, co czeka wkrótce cały świat. Bohater wraz ze swoim przyjacielem wyruszają w podróż, by odwrócić proces. Robią to stosując wyjątkową zdolność zwaną Pamięcią. Duet potrafi przekuwać dzięki niej wspomnienia w rzeczywistość.

Rozgrywka wykorzystuje tradycyjny model jRPG znany przede wszystkim z klasycznych odsłon serii Final Fantasy oraz poprzedniego projektu twórców - wspomnianego wcześniej I Am Setsuna. Dużo uwagi poświęcono na rozbudowanie systemu walki, szczególnie pozycjonowaniu postaci na polu bitwy.

Lost Sphear oferuje w pełni trójwymiarową, klimatyczną oprawę wizualną, zrealizowaną w charakterystycznym dla Japończyków stylu.

Screeny i filmy z Lost Sphear (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?