Vanquish (PC) - okladka

Vanquish (PC)

Premiera:
25 maja 2017
Premiera PL:
25 maja 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Vanquish (PC)
szewczu @ 18:16 10.05.2017
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: 5h 53min

+ czaswięcej

Vanquish to futurystyczna gra akcji ze studia Platinum Games, mającego na swoim koncie siekankę, zatytułowaną Bayonetta. Przy produkcji gry udział bierze niejaki Shinji Mikami – ojciec serii Resident Evil.

Fabuła Vanquish oferuje sporo ciekawych wątków oraz nieliniowość, przez co winna trzymać gracza do samego finału rozgrywki. Historia opowiada o wielkiej wojnie pomiędzy dwoma mocarstwami, ścierającymi się w związku z kurczącymi zapasami bardzo cennego surowca - energii słonecznej. Owe siły to Stany Zjednoczone Ameryki Północnej oraz Rosja. Ci pierwsi budują stację kosmiczną, dzięki której mają najlepszy, a zarazem najszybszy dostęp do energii słonecznej. Armii rosyjskiej udaje się jednak przejąć kontrolę nad ową stacją, w wyniku czego tworzą z pobranej energii bardzo potężną i śmiercionośną broń. Broń przeciw której nie ma żadnej obrony. Dowództwo USA, aby nie dopuścić do totalnej zagłady, wysyła więc na stację elitarny oddział żołnierzy, mający za zadanie powstrzymać szaleńców.

Wśród tej wyjątkowej ekipy znajduje się niejaki Sam (to w niego wcielamy się podczas gry), który został wyposażony przez swój rząd w ultranowoczesny, zapewniający nadludzką siłę i szybkość kombinezon. Wdzianko nie jeden raz przydaje się podczas karkołomnych misji, w trakcie których możemy liczyć jedynie na własne umiejętności oraz karabin. Kombinezon bez wątpienia przypomina rozwiązanie wprowadzone w grze Crysis i podobnie jak on dysponuje różnymi cechami specjalnymi.

Vanquish winien zachwycić wszystkich estetów, gdyż wedle deweloperów prezentuje wysoki poziom oprawy audiowizualnej. Na chwilę obecną deweloper nie planuje trybu rozgrywek wieloosobowych, można jedynie spekulować, iż zostanie on dodany w formie DLC.

Wersja PC oferuje usprawnienia w kwestii oprawy wizualnej - tekstury wyższej rozdzielczości, poprawki w filtrowania czy lepsze oświetlenie. Dodano także wsparcie dla rozdzielczości 4K.

Wymagania: Twórcy gry Vanquish ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny i filmy z Vanquish (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?