Metal Gear Survive (PC) - okladka

Metal Gear Survive (PC)

Premiera:
20 lutego 2018
Premiera PL:
22 lutego 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Metal Gear Survive (PC)
bigboy177 @ 00:47 23.09.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Metal Gear Survive to kolejna gra z serii Metal Gear. Nie została ona jednak opracowana przez firmę Kojima Productions - studio odpowiedzialne za serię Metal Gear Solid - ale przez Konami. Ta sama firma wcieliła się w rolę światowego wydawcy, umieszczając na półkach sklepowych wersje gry dla PC, PS4 oraz Xboksa One.

Metal Gear Survive to produkt nawiązujący do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jego akcja przedstawia nam alternatywną wersję wydarzeń, które miały miejsce w piątce. Z tego powodu widzimy ten sam świat oraz podobną architekturę. Różnica polega na tym, że główni bohaterowie (maksymalnie czwórka) otoczeni są przez dziwne, krwiożercze bestie.

Fabuła rozgrywa się zaraz po tym, jak Big Boss oraz Kazuhira Miller ewakuują się z otoczonej przez przeciwników Bazy. Na niebie otwiera się wówczas potężny tunel czasoprzestrzenny, pochłaniający strukturę oraz pozostałych na niej żołnierzy MSF. Wszyscy przeniesieni zostają do wspomnianej alternatywnej rzeczywistości, w której muszą postarać się przeżyć.

Jak na serię Metal Gear przystało, mamy do czynienia ze skradanką. Projekt nastawiony jest na tryb współpracy, a w związku z tym terenów opracowanych na jego potrzeby nie przemierzamy samodzielnie. Maksymalnie czterech graczy stara się wypełniać cele poszczególnych misji, skradając się, eksplorując i eliminując napotkanych przeciwników. Można rzec, że to klasyczny survival, tyle że w uniwersum nawiązującym do tego opracowanego przez Hideo Kojimę.

Rozgrywkę w Metal Gear Survive podzielono na dwa zasadnicze etapy. W pierwszym staramy się dotrzeć do wyznaczonego punktu, przy okazji pozyskując surowce potrzebne do tego, aby przetrwać. W drugim natomiast bronimy lokalizacji, do której udało nam się dobrnąć. Stawiamy wówczas czoła coraz trudniejszym falom oponentów, czyli uczestniczymy w wariacji trybu horda, znanego m.in. z serii Gears of War.

Metal Gear Survive działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym efektowną oprawę wizualną oraz sugestywne efekty specjalne. Premiera zaplanowana została na 2017 rok.

Wymagania: Twórcy gry Metal Gear Survive ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny i filmy z Metal Gear Survive (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?