Frostpunk (PC) - okladka

Frostpunk (PC)

Premiera:
24 kwietnia 2018
Premiera PL:
24 kwietnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Frostpunk (PC)
DevMat @ 21:43 30.08.2016
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Frostpunk to produkcja z gatunku survivalu, przygotowana przez warszawskie studio 11 bit studios. Rodzimi deweloperzy znani są dzięki takim grom jak Anomaly: Warzone EarthThis War of Mine.

Akcja Frostpunk rozgrywa się w fikcyjnym, całkowicie pokrytym śniegiem i lodem, świecie. Ekstremalnie niska temperatura doprowadziła do zdziesiątkowania ludności. Aby przetrwać w tych niesamowicie trudnych warunkach człowiek wymyślił technologie parową. Pomaga ona ogrzać zmarznięte ciało, jednak nie rozwiązała wszelkich problemów. Nadal bowiem brakuje żywności oraz podstawowych środków do życia, co powoli doprowadza do zapomnienia o moralności. Gracz w czasie swojej przygody wielokrotnie staje więc przed trudnym wyborem moralnym, a każdy jego wybór odbija się na otaczającym go świecie. 

Wymagania: Twórcy gry Frostpunk ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   Klocu,
Screeny i filmy z Frostpunk (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?