Halo Wars 2 (PC) - okladka

Halo Wars 2 (PC)

Premiera:
21 lutego 2017
Premiera PL:
21 lutego 2017
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Halo Wars 2 (PC)
DevMat @ 22:53 31.05.2016
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Halo Wars 2 to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry strategicznej Halo Wars. Za jej opracowanie odpowiadają studia Creative Assembly oraz 343 Industries - ci pierwsi zasłynęli jako twórcy serii Total War. Tytuł ukazał się jedynie na konsoli Xbox One oraz komputerach z Windows 10. Opowiada zupełnie nową historię z serii Halo.

Historia w Halo Wars 2 stanowi kontynuację wydarzeń, jakie gracze mogli zaobserwować w Halo 5. Galaktyka ponownie jest zagrożona, a jedynie gracz, realizując 13 wypełnionych po brzegi akcją misji, jest w stanie przywrócić w niej równowagę. Celem jest legendarna lokacja zwana Arką - dotarcie do niej jest kluczem do zwycięstwa.

Jak na grę strategiczną przystało, zajmujemy się nie tylko toczeniem bojów, ale także rozbudową bazy oraz rozwojem posiadanych jednostek. Po trafieniu do nowej lokacji najpierw stawiamy garść struktur, następnie je zabezpieczamy, a finalnie zaczynamy szkolić jednostki, które posłużą nam do odparcia wrogów.

Na potrzeby Halo Wars 2 deweloperzy przygotowali znacznych rozmiarów areny, stylistycznie odpowiadające licznym rasom z rozległego, opracowanego przez Bungie uniwersum. Mapy wykorzystane zostały nie tylko w pojedynkach dla jednego gracza, ale także w potyczkach wieloosobowych.

Produkcja działa na zaawansowanym silniku graficznym, oferującym przejrzystą oprawę wizualną oraz dynamiczne udźwiękowienie. Ze względu na to, że jest ona częścią inicjatywy Xbox Play Anywhere wystarczy, że kupisz Halo Wars 2 dla jednej z dwóch platform, a będziesz mógł bawić się na obu.

Wymagania: Twórcy gry Halo Wars 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny i filmy z Halo Wars 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?