The Dwarves (PC) - okladka

The Dwarves (PC)

Premiera:
01 grudnia 2016
Premiera PL:
01 grudnia 2016
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The Dwarves (PC)
Materdea @ 14:35 24.07.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

The Dwarves to taktyczna gra RPG od twórców m.in. serii przygodówek The Book of Unwritten Tales - studia KING Art. Tytuł oparty jest na sadze książek fantasy napisanych przez Markusa Heitza.

W The Dwarves wcielamy się w krasnoluda imieniem Tungdil. Trafiamy do krainy Girdlegard i jesteśmy świadkami przygód przedstawionych na kartach pierwszego tomu tytułowej powieści Heitza. Wydarzenia nie są do końca odtwórcze, ponieważ producenci postarali się o nowe postacie oraz wątki.

Rozgrywka to przemierzanie świata, zbieranie członków załogi (maksymalnie 12) i wykonywanie kolejnych zleceń. Producenci zaimplementowali innowacyjny system walki o nazwie Crowd-Combat. Charakteryzuje się on niebywałą podatnością na zasady fizyki i grawitacji. Kiedy np. dzierżona broń o sporym zasięgu zostaje uderzona w grupę orków stojących np. nad przepaścią, może spowodować efekt domina i przewrócenie się kilkunastu osobników wprost w otchłań.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny i filmy z The Dwarves (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?