Shoot Many Robots (PC) - okladka

Shoot Many Robots (PC)

Premiera:
06 kwietnia 2012
Premiera PL:
06 kwietnia 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shoot Many Robots (PC)
Ager @ 19:06 30.06.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 5h 0min

+ czaswięcej

Shoot Many Robots to dynamiczny shooter, w którym naszym zadaniem jest eksterminacja robotów. Gra przypomina rozgrywką Metal Sluga oraz kultową już Contrę. Oznacza to ni mniej ni więcej, że w nasze ręce oddano staroszkolnego sidescrollera, gdzie biegnąc w prawo niszczymy wszystko, co napotkamy na swej drodze.

Produkcja Demiurge Studios nie odbiega znacząco od tego do czego zdążyły nas przyzwyczaić inne tytuły. Musimy po prostu utrzymać się jak najdłużej przy życiu przy okazji zbierając masę punktów. W realizacji tych zadań nieodzowne stają się liczne narzędzia zagłady takie jak pistolety, granaty, czy choćby piły spalinowe. W czasie nielicznych przerw na odpoczynek gracz może ulepszyć swoją broń czyniąc ją jeszcze bardziej zabójczą.

Shoot Many Robots udostępnia kooperację dla maksymalnie czterech osób. Sporym udogodnieniem jest granie nie tylko przy jednej konsoli, lecz także przez sieć. Przyjemność płynącą z rozgrywki dodatkowo zwiększają rockowe brzmienia i postapokaliptyczna sceneria.

Gra dostępna do pobrania w PlayStation Network (PlayStation 3, PS Vita) oraz Xbox Live Arcade (Xbox 360).


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka, roxa175,
PEGI: Od 16 lat
Screeny i filmy z Shoot Many Robots (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?